Mootorrattad
Põhilised teenused mootorratastele

1. Mootorrataste, ATV-de, mootorkelkude, rollerite jt. mootorsõidukite remont

Remont, hooldus, hoiustamine ning ülevaatuseelne kontroll. Remonttööde maksumus on 25.- tund.

Uue teenusena toodame ja paigaldame lumesahkasid ATV-dele.

 

2. Direktoriteenus

Jätke kõik ebamugavad hooldustööd meie hooleks ning kasutage efektiivselt oma kvaliteetaega rajal sõitmiseks. Meie juures on tsiklit väga mugav hoiustada, lasta seda hooldada ja remontida.  Asume Kose- Risti krossirajast 2 km kaugusel, vajadusel organiseerime tsikli transpordi rajale ja tagasi. Hind sõltub teenuste mahust ja on personaalne.

3. Ülevaatuseelne kontroll ja pisivigade parandus

Eelkõige kasutavad seda teenust kliendid, kes enne ülevaatust soovivad veenduda, et sõiduk on tehniliselt korras. Vajadusel tellitakse pisiremonttöid. Teenuse tunnihinna maksumus on 16.- eurot.


Tänapäeva kiire elutempo juures on paljudel soov  sõita võidu mootorrattaga, puudu võib aga jääda oskustest. Kuidas ja kus? Millise pinnasega krossirada? Milline varustus ja tsikkel? Kuidas remontida ja tuunida? Kus ja kuidas varustust hoida ja hooldada?

TJ Partners OÜ/ Jakkmoto teostab kõiki mototehnikaga seotud töid nii harrastajale kui professionaalsele motosportlasele. Teenuse osutamise protsess saab alguse sõiduki ülevaatusest ja seisukorra hindamisest. Seejärel koostatakse kliendile hinnapakkumine ja lepitakse kokku aeg remonttööde teostamiseks. Tellitakse vajaminevad varuosad, teostatakse remont ning antakse garantii sõltuvalt vahetatavatest detailidest ja tööde iseloomust. Reeglina tehakse töid vastavalt hinnakirjale tunnihinna alusel.


Hinnad
Meie hinnad on kliendisõbralikud ja soodsad. Pakkume ka mitmeid püsikliendisoodustusi...

Hinnainfo
Kvaliteet
Kvaliteetne teenus tähendab rahulolevat klienti. Siit leiad meie kvaliteeditunnuse...

Kvaliteeditunnus
Toetame
Anname nõu algajatele juhtidele ja noortele krossisõitjatele. Oleme valmis alati toetama noori huvilisi.

Meistrite nõuanded
Huvitavat lugemist
Siit leiate mototeemalisi viited ja muud huvitavat lugemist. Head tutvumist!

Kasulikud viited
15.veebruarist 2011 15.jaanuarini 2012 aitas OÜ-l TJ Partners soetada põhivara ja luua kodulehte Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse
alustava ettevõtja stardi- ja kasvutoetuse programm. Projekti kaasrahastas Euroopa Sotsiaalfond.